O nas

Rok założenia 1990

RR Agencja Reklamowa Sp. z o.o., to grupa profesjonalistów, którzy wiedzą w jaki sposób wypromować Państwa firmę, markę, produkt.

W ciągu wielu lat działalności naszej Agencji, udało nam się zdobyć duże doświadczenie w zakresie usług, świadczonych na rzecz firm, instytucji, a także klientów indywidualnych. Potrafimy precyzyjnie, opracować i zastosować najkorzystniejsze, działania reklamowe, działania, które pomnożą Państwa zyski oraz podniosą i ugruntują Państwa pozycję na rynku.

Współpracujemy z szerokim gronem sprawdzonych specjalistów do których należą min: plastycy i architekci, firmy wystawiennicze, drukarnie, producenci gadżetów reklamowych i inni.

Co charakteryzuje naszą agencję - rzetelność, kompetencja, doświadczenie, ... oraz to, że z takim samym zaangażowaniem traktujemy wszystkich Naszych Klientów, bez względu na zakres powierzonych nam prac i... nie ma dla nas spraw nie do załatwienia.

Wszystko w jednym miejscu
Zatrudniamy specjalistów z zakresu działań PR, marketingu, reklamy i promocji, projektantów oraz grafików komputerowych.

Przygotowując kampanie reklamowe opracowujemy skuteczne strategie promocji firmy oraz jej produktów, tworzymy kompleksowe plany promocyjno-reklamowe, opracowujemy, projektujemy, realizujemy reklamy prasowe, radiowe i telewizyjne, tworzymy hasła i teksty reklamowe. Na bieżąco monitorujemy skuteczność naszych działań.

Patrząc oczami konsumenta kreujemy w jego świadomości najlepszy, najciekawszy obraz marki lub produktów naszego klienta.

Prowadzimy własne działy: projektowania graficznego, obsługi planów filmowych (elementy scenograficzne, rekwizyty) produkcji reklamy wizualnej, obsługi imprez targowych, eventów i konferencji.