SYSTEMY INFORMACJI WIZUALNEJ DLA BUDYNKÓW I BIUR, TARGI, WYSTAWY, KONFERENCJE, EVENTY, GADŻETY

SIW – tworzymy i realizujemy systemy informacji wizualnej dla wszelkiego rodzaju budynków, obiektów i biur. Nasze ralizacje można obejrzeć na przykład w GBC, West Station, KBC, P14 czy w nowej siedzibie Avivy oraz biurach HUBHUB. Obsługujemy również właścicieli jak również zarządzających budynkami w ramach ich codziennych potrzeb tworząc nowe lub uzupełniając istniejące systemyw        zależności od potrzeb. Działamy sprawnie i szybko tworząc jednocześnie bazy realizacji.

 

TARGI, WYSTAWY, EVENTY I KONFERENCJE – projektujemy i realizujemy “pod klucz” niepowtarzalne ekspozycje sprawiając, że wizerunek naszych klientów pozostaje na długo w pamięci ich gości. Projektujemy przestrzeń tak by spełniała wszelkie Państwa oczekiwania, by łączyła tradycję z nowoczesnością. Organizujemy niezapomniane imprezy dbając zarówno o sferę merytoryczną jak i oprawę graficzną oraz rozrywkę dla Państwa gości. Tworzymy niezapomnianą i niepowtarzalną atmosferę.

 

GADŻETY – uzupełnieniem naszej oferty są gadżety reklamowe, które staramy się wybierać tak by odpowiadały indywidualnym gustom i potrzebom naszych Klientów.

Każde powierzone nam zadanie realizujemy z pełnym zaangażowaniem, bez względu na jego zakres oraz złożoność.

Gwarantujemy Państwu profesjonalizm, terminowość, świetne, niepowtarzalne pomysły oraz lojalność

… i nie ma dla nas spraw nie do załatwienia.